Pálenka - mango 50% 0,5l

749 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nejšťavnatější ovoce světa bohužel neroste v kraji Praotce Čecha. Z Řípu se do mangového sadu sice nepodíváte, ale šikovné ruce paliče a spolupráce s dovozcem dokáže divy. Uvidíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pálenka - mango 50% (Mangovice)

Někdy se prostě stane, že i šťavnaté, sladké a zralé mango nenajde konzumenta. No, ale vyhodit tak vzácnou, drahou a dobrou surovinu by byl hřích. Proto v titbitu zvolili cestu nejkvalitnější konzervace do podoby čistého destilátu. Jen destilát z ovoce a voda.

Beze srandy. U nás teď můžete ochutnat mangovici! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exotické destiláty
Obsah alkoholu (%): 50
Obsah balení (l): 0,5
Region: Praha
Položka byla vyprodána…
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VS Avatar autora | 11.1.2021
dobrá pálenka
5
MD Avatar autora | 24.3.2020
Lahodná, výborná pálenka. Partner byl moc spokojený, objednali jsme další :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zájem o cestování, hledání exotických jídel a surovin stál na začátku podnikání spol. TITBIT. Nejprve to bylo o pěstování čerstvých bylinek v květináči, následovaly bylinky řezané, chilli, exotické ovoce a další méně tradiční druhy zeleniny a čerstvého koření. Postupem času společnost vytvořila oddělení HORECA, které zásobuje ty nejlepší české restaurace.

Nakonec vznikl projekt, jehož výsledek je možný ochutnat v kapalné podobě. Ovoce, které je dokonale zralé, ale nestíhá se prodat obvykle končí v BIO odpadu. V TITBITu mu vdechli druhý život a stojí to za to! Ze šťavnatých plodů manga a granátového jablka vznikly exotické pálenky.