Landcraft Superpommeau 14,8% 0,5l

Limitka
Značka: Landcraft
849 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2021

Intenzivně jablečný likér. Jablko2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Landcraft Superpommeau 14,8%

Končí sklizeň jablek, nejaromatičtější pozdní odrůdy se opatrně lisují. Mošt se nekvasí, jde do kotle. Tam se na otevřeném ohni vaří tak dlouho, dokud se nezredukuje na polovinu původního objemu.
Odpaří se hlavně voda a v kotli tak zůstane koncentrovaná šťáva s nádechem karamelu, vanilky, skořice a kouře. Nechá se vychladnout, stočí se do nového sudu a dolihuje se jablečnou pálenkou ze stejného sadu, jen z předchozího ročníku. Rok pak stráví v sudu spolu. 

Šarže má 322 litrů, což je 644 láhví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné likéry
Obsah alkoholu (%): 14,8
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 29.5.2021
Měl jsem možnost ochutnat na Záhora Fest 2021 a musím říct, že to bylo vynikající, lehké, sladší, pohodové pitíčko!

cover_5

LANDCRAFT. Není jen lihovar. Petr Alexander a Ondra Kopička jsou hlavně zemědělci a krajináři. Starají se o sady, vinice a včely. Ovoce sledují na jeho cestě od pupenu přes květ až k plodu. Pěstují byliny do vlastních likérů, zachraňují staré stromy a vysazují nové. Hospodaří podle jednoduché formulky: Krajinu a půdu odevzdáme v lepším stavu, než v jakém jsme ji převzali.

Zemědělství je pro ně nikdy nekončící snaha o pochopení všech souvislostí a vztahů v přírodě a touhu vyrobit z jejích plodů něco, co dokonale obsáhne její krásu. Jen propojení celého zemědělského koloběhu a všech činností vede k silné, přesto jemné a autentické chuti, kterou najdete uvnitř každé jejich láhve.