Tuzemák River Dog Sherry 38% 0,7l

499 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Tuzemák vyprodukovaný v rukodělné kvalitě. Velejemný líh, cukr, pravá vanilka a 12ti měsíční zrání v dubových sudech po Jack Daniels.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuzemák River Dog Sherry 38% 

Cílem bylo udělat něco dobrého, zajímavého, voňavého, rumového.

Destilérka Svach stojí v kopečku nad řekou Vltavou. Stejně jako klasický River dog vznikl i tento „říční pes“, jako pocta všem vltavským plavcům.

Obsahuje ten nejlepší velejemný líh, nejúchvatnější aromata karibských rumů, která se dlouho ladila a chutnala. Výsledek putoval do sudu po Old Well whisky a nakonec ještě poležel 3 měsíce v sudu po Sherry Pedro Ximenez. Vznikl tak nápoj, který vlastně nemá kategorii.

Je unikátní. Je svérázný. A je skvělý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tuzemský rum
Obsah alkoholu (%): 38
Obsah balení (l): 0,75
Region: Jihočeský kraj

Rum s kolou podle Lihovárku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka, vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.