Vorlíčkovo včelařství

cover_v

Tomáš Vorlíček chová včely, vyrábí včelí produkty a pro nás především medovinu. Medovinu, která nejprve získala jméno a ceny v kraji, následně v ČR a nakonec uchvátila i porotu globální soutěže v San Franciscu. Med a medovina, kterou pan Vorlíček vyrábí je především dílem přírody a jeho šikovných včel. Pan Vorlíček chová ušlechtilé pracovnice, včely kraňské plemene Sklenar v nezateplených dřevěných úlech.

Jeho včelstva poletují na úpatí Českomoravské vrchoviny, v nadmořské výšce kolem 500 m.n.m., v členité krajině bez těžkého průmyslu. V krajině se střídá intenzivně obdělávaná půda s četnými remízky a pro Vysočinu typickými lesy. Včelí produkty z Vorlíčkova včelařství mají nejvyšší kvalitu díky chovu zdravých, silných a vitálních včelstev v ekologicky pestré a čisté krajině.

Medovina obsahuje snůšku nektaru z ovocných stromů, řepky, akátu, maliníků, svazenky, lípy i smíšených lesů.

7 položek celkem
propolis
Tip
299 Kč

Pan Vorlíček nechává vlastně většinu výroby medoviny na přírodě. Jen z vody, květového medu a macerovaného propolisu vzniká lehká medovina omamného aromatu.

537
clara
299 Kč

Clara - ovocná medovina prokvašená s moštem červeného vína, odrůdy Cabernet.

540
clara
299 Kč

Clara - ovocná medovina prokvašená s moštem červeného vína, odrůdy Cabernet.

856
bezova1
299 Kč

Sladkou medovou chuť ještě umocňují tóny bezových květů.

4161
vorvol2
329 Kč

Medovina světlé až vodové barvy s dominantní vůní medu.

531
monique22 1
Medaile
299 Kč

Med a šťáva z višní vytváří v Monique velmi intenzivní aroma a sladkou chuť. Jednoduše jednu z nejlepších medovin vůbec.

543
monique22 1
Novinka
349 Kč

Med a šťáva z višní vytváří v Monique velmi intenzivní aroma, kterou dále podtrhují jemné tóny dřeva po 2 letém zrání v sudu.

867

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem