BIO Pálenka z hrušek odrůdy Arněská 50,6% 0,5l

679 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2022

Jednodruhová hruškovice vypálená čistě z méně časté odrůdy Arněská. Hrušně jsou vypěstovány v BIO režimu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO Pálenka z hrušek odrůdy Arněská 50,6 %

Polaskejte se s jednodruhovou hruškovou pálenkou. Hruškovici Williams měl každý... a je dobrá. Ale každá odrůda a ročník má své specifika a ochudit se o bohatství přírody by byla blbost.

Tady se můžete seznámit s hruškovicí, v jejímž aroma i chuti jsou značně dominantní jadérka. Mohli bychom snad napsat až pečená jadérka, přesně tak totiž chutná. Na patře se vám roztáhne dlouhá karamelově sladká dochuť. Je skvělá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TP Avatar autora | 29.12.2021
Výborná, jemná.
5
TK Avatar autora | 2.3.2021
Slivovice z Chrámců je bez chybičky, ale hruškovice je snad ještě o něco lepší. Výborná chuť, jemná, voňavá, všechno je přesně tak, jak má být. Rozhodně nezklamala, děkuji!

chramce_cover

Zámecké sady Chrámce jsou rodinnou firmou hospodařící na přibližně 100 ha sadů v chráněné krajinné oblasti České středohoří. Stepní oblast této části krajiny je přesně to, co ovoce potřebuje k dozrání v dokonalou vůni a chuť.

Hrušky, třešně, višně, meruňky, švestky, vinná réva, mirabelky a jablka se sklízejí v nejvyšším stupni zralosti a díky postupnému dozrávání můžeme nabízet odrůdové pálenky. Vedení kvasu z odpeckovaného ovoce, či moštů, je stejně důležité, jako šetrná destilace v měděných kotlích. Topení ovocným dřevem je předpokladem k výsledku, který je zcela nezaměnitelný pro jemnost, chuť a vůni ovocného destilátu. Zámecké sady destilují pouze ze svého ovoce. Jde proto vždy o omezené série.

Na etiketách je uveden rok výroby, ale i číslo lahve a podpis toho, kdo destilát v ovocném lihovaru vypálil.
Pálenky a veškerá naše další produkce mají certifikaci BIO.