Anton Kaapl Kdoulovice 47% 0,2l

Exkluzivně u nás
Značka: Anton Kaapl
329 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Destilát, který dokonale konzervuje, koncentruje a dokonce i koncertuje chuť kdoulí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anton Kaapl Kdoulovice 47% 0,2l

Kdoulovice jsou téměr vždy silně aromatické. Kdoulovice jsou téměr vždy chuťově nezapomenutelné. Ne vždy se ovšem povedou takto!

Tento destilát je doslova kdoulovým kocertem. Zaposlouchejte se do symfonie, kterou rozehrává toto pozdní ovoce pod dirigentskou taktovkou palírny Anton Kaapl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Miniatury
Obsah alkoholu (%): 47
Obsah balení (l): 0,2
Region: Jihočeský kraj

Košt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1080x300_3

Anton Kaapl (1884 – 1948) založil rodinnou tradici pálení ovocných destilátů. Byl palič, válečný veterán Velké války, starosta obce Jílovice a příslušník jednoho z nejstarších rodů žijících v obci. V Jílovicích (Gilowitz) žije rodina minimálně od roku 1658.

Rodinný lihovar v Jílovicích vznikl na základě dlouholetých zkušeností s pěstitelským pálením. Pálí dle neustále inovovaných rodinných receptur a technologických postupů. Ovoce vybírá osobně rodina Káplova u nejlepších evropských sadařů. Vybírají jen ty nejzralejší a nejšťavnatější plody. Destiláty ředí měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve.

Vybrané ovoce, pečlivě řízený proces kvašení, několikastupňová destilace a stárnutí alkoholu. To tvoří pro mlsné jazyky výjimečnou dobrotu.