Anton Kaapl Slivovice 47% 0,5l

Novinka
Značka: Anton Kaapl
449 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.11.2019

Majitel lihovaru říká: "Víte, patent na dobrou slivovici na Moravě nemají." A má pravdu. Jihočeská slivovice z lihovaru Anton Kaapl je toho skvělým důkazem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anton Kaapl Slivovice 47%

Jemnost rukodělné slivovice je jistě dána kvašením a destilací odpeckovaných švestek. Ano. V této slivovici nejsou pecky, chybí tedy i mandlová vůně, což ovšem není na škodu. Prim ve vůni i chuti jasně hraje ovoce.

Na zdraví.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Slivovice
Obsah alkoholu (%): 47
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

background

Anton Kaapl (1884 – 1948) založil rodinnou tradici pálení ovocných destilátů. Byl palič, válečný veterán Velké války, starosta obce Jílovice a příslušník jednoho z nejstarších rodů žijící v obci Jílovice (Gilowitz) minimálně od roku 1658.

Rodinný lihovar v Jílovicích vznikl na základě dlouholetých zkušeností s pěstitelským pálením. Pálí na základě neustále inovovaných rodinných receptur a technologických postupů. Ovoce vybírá osobně rodina Káplova u nejlepších evropských sadařů. Nemají nekonečné vlastní sady a nechtějí je předstírat. Zralé destiláty ředí měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve.

Vybrané ovoce, pečlivě řízený proces kvašení, několikastupňová destilace a stárnutí alkoholu. Pro mlsné jazyky výjimečná dobrota.