Galli Dárkové balení Hruškovice 0,2l + Jablkovice 0,2l

599 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Dárkové balení hruškovice 45% a jablkovice 45%

Detailní informace

Detailní popis produktu

HRUŠKOVICE 45%

Vypálena z odrůd hrušek Boscova lahvice, Konference a Williamsova. Zdrojem plodů pro tento destilát byla Polabská nížina na Litoměřicku a okolí Děčína. Hrušky jdou do kvasu ručně odstopkované. I díky tomu je výsledkem čistý jemný hruškový destilát.

JABLKOVICE 45%

Odrůdová slivovice z odrůdy Spartan. Zdrojem plodů byla Polabská nížina na Litoměřicku. Vůně zralých plodů, která se line palírnou při destilaci, a která se přenesla do jablkovice, přenese zas vás do parného pozdně letního sadu. Chuť vám vykouzlí úsměv na tváři.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty, Ústecký kraj
Region: Ústecký kraj
Balení obsahuje: 0,2l Hruškovice a 0,2l Jablkovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

galli-cover

GALLI DISTILLERY je rodinná firma založená roku 2019. Navazuje na 15-ti letou tradici pěstitelského pálení v Dolním Podluží v Lužických horách. Lužické hory lze právem nazývat rájem pro milovníky panenské přírody a klidu. A právě sílu přírody se snaží vkládat do své produkce. Všechny výrobky jsou 100% přírodní.

Ovocné destiláty vznikají v moderním jednokotlovém měděném destilačním systému o objemu 300 litrů s třístupňovou rektifikační kolonou. Před stočením do lahví destiláty přirozeně zrají několik měsíců v nerezových nádržích, aby jejich chuť a vůně vynikly v celém jejich rozsahu. 

Věříme, že vás Lužické dobroty z Galli Distillery budou bavit stejně jako nás.