Galli Rynglovice 45% 0,5l

519 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Limitované edice rynglovice s nádhernou medovou vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Galli Rynglovice 45%

Jemná, medově sladká chuť a vůně jsou charakteristické vlastnosti pro rynglový destilát, destilovaný z odrůdy Renklódy zelené cukrářské malé.

Ryngle jsou odlišný druh slivoně a v dnešní době jsou téměř vzácností. Rynglové sady prakticky nenajdete. V GALLI měli v roce 2020 to štěstí, že objevili v blízkém okolí starý sad s tímto skvostem. Kvasilo se bez pecek. Destilace proběhla v roce 2021. Dva roky zrání v nerezovém tanku dali destilátu dostatek času, aby uzrál k dokonalosti. 

Teď je čas ochutnat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rynglovice
Obsah alkoholu (%): 45
Obsah balení (l): 0,5
Region: Ústecký kraj
Položka byla vyprodána…

Košt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

galli-cover

GALLI DISTILLERY je rodinná firma založená roku 2019. Navazuje na 15-ti letou tradici pěstitelského pálení v Dolním Podluží v Lužických horách. Lužické hory lze právem nazývat rájem pro milovníky panenské přírody a klidu. A právě sílu přírody se snaží vkládat do své produkce. Všechny výrobky jsou 100% přírodní.

Ovocné destiláty vznikají v moderním jednokotlovém měděném destilačním systému o objemu 300 litrů s třístupňovou rektifikační kolonou. Před stočením do lahví destiláty přirozeně zrají několik měsíců v nerezových nádržích, aby jejich chuť a vůně vynikly v celém jejich rozsahu. 

Věříme, že vás Lužické dobroty z Galli Distillery budou bavit stejně jako nás.