Hruškovice Williams 2020 ze sudu po whisky GOLDCOCK 41,5% 0,5l

Novinka Limitka
1 099 Kč
Položka byla vyprodána…

Zrání v sudech po whisky propůjčilo destilátu hloubku a zjemnilo jeho výraznou hruškovou chuť. Ve vůni je pro odrůdovou hruškovici nestandardně patrný hřebíček a vanilka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hruškovice Williams 2020 ze sudu po whisky GOLDCOCK 41,5% 0,5l

Hruškovice Williams je čirý ovocný odrůdový destilát s velmi výraznou ovocnou vůní a jemnou chutí. Jeho obliba pramení především z jemnosti a nezaměnitelného aromatu.

Hrušky Williamsky pro tento destilát pochází z vlastních sadů spol. R.Jelínek v jihoamerickém Chile, v oblasti Quillón. Pálení probíhá na kotlích ještě v Chile, aby se mohlo sklízet v nejvyšší zralosti. Hotový hruškový destilát putuje  do Vizovic, kde v tomto případě dozrává v sudech. Dozrává v nich přesně 24 měsíců.

 475 lahví ročníkové Hruškovice Williams. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté (sudově zralé) hruškovice
Obsah alkoholu (%): 41,5
Obsah balení (l): 0,5
Odrůda hrušek: Williams
Region: Zlínský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vizovicka_cover

Vizovická Slivovice, to jsou ročníkové odrůdové destiláty R. Jelínek. Jde o prémiovou řadu destilátů z dílny našeho největšího ovocného lihovaru.
Od roku 2003 firma navázala na sadařskou tradici předchůdců a opět začali využívat ideálních podmínek pro pěstování švestkových stromů. Po pěti letech se sklidila první úrodu vizovických švestek a započala novou tradici – výrobu ročníkové odrůdové Vizovické slivovice.