Prince D'Absinthe La Pharmacienne 65% 0,5l

1 690 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Exotický, provokativní a podmanivě aromatický, i tak by se dal charakterizovat La Pharmacienne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prince D'Absinthe La Pharmacienne 65% 0,5l

Absinthový svět již dávno žije pouze minulostí a jeho milovníci se povětšinou utápějí pouze představami o původních absinthech. Neutuchající vášeň pro hledání nových chutí a vůní dovedla Petra Šlechtu až na pokraj šílenství v touze po novém, tradicemi nesvázaném spiritu.

Zcela stěžejní inspirací pro tento nový destilát je Farmacie. Jedná se o absinthe, který se inspiroval ve složení nepřeberným množstvím léčivých bylin, lékárenských tinktur, likérů, krásných farmaceutek a je připraven ve spolupráci s Farmaceutickou fakultou Univerzity Karlovy, která pro jeho tvorbu poskytla byliny ze své Zahrady léčivých rostlin. Tyto byliny, původně určené pro výzkum obsahových látek, jsou charakteristické zejména svou nebývalou kvalitou a dodávají tomuto spiritu neobyčejný charakter.

​Není překvapením, že tento jedinečný, ve složení exotický absinthe s velice podmanivým aroma připomínajícím lipový med, liliové květy a komplexní, mírně štiplavou kořenitou chutí, která se vrství v několika úrovních.

 V jeho složení však stále naleznete poctivý Pontarlier pelyněk, egyptský anýz, florentský fenykl, ale také kubébový pepř a nepřeberné množství dalších mnohem tajemnějších bylin a koření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Absinthe
Obsah alkoholu (%): 65
Obsah balení (l): 0,5
Region: Praha
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: