Jak vzniknul Lihovárek II. - Svatební dar

Od prvního nápadu utekl skoro rok a my neměli e-shop. Oba jsme z podstaty líní. Zároveň jsme oba dost vytížení. Chtělo to prostě impulz. Nakonec impulz přišel v podobě Zděňkovi svatby. Protože s manželkou Marcelou nechtěli žádné svatební dary, bylo jasné, co dostanou. A že Marcela z toho bude mít o poznání menší radost než Zdeněk :-D.

  • Měsíc před svatbou jsem nakoupil první zásoby: pálenky z Radlíka, ze Lžína, z Koštic a likéry z Beskydské likérky. Celkem šlo o necelých dvacet druhů pálenek a likérů.
  • Oběhal jsem úřady - zařídil koncesy na prodej kvasného lihu.
  • Nasadil jsem šablonu e-shopu na Shoptetu a lehce ji poladil.
  • Lahve jsem nafotil před bílou stěnou, napsal popisky plné chyb a kolem 3h ráno v den svatby web přesměroval na doménu www.lihovarek.cz.
  • Nasadil jsem všechna možná měření a při svatební gratulaci jsem Zdeňkovi dal odkaz na náš e-shop.

Tak vznikl lihovárek. Vypadal podobně, jako vypadá dnes. Jen ten výběr nebyl velký...a taky teda platit šlo pouze převodem...jo a doprava šla pouze přes PPL. Vlastně dost věcí bylo dost naprd. Ale byl to začátek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení