Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 9005 hodnocení
5
8890x
4
61x
3
13x
2
13x
1
28x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JZ Avatar autora Jan Zvěřina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2024
M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2024
LV Avatar autora Libor Vaněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2024
spokojenost
JK Avatar autora Jan Krajdl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2024
Dlouholetý zákazník, vždy vše naprosto v pořádku
Avatar autora Petr Šenigl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2024
TN Avatar autora Tomáš Nikl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2024
OB Avatar autora Ondra Berka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2024
PH Avatar autora Pavlína Hastíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2024
Spokojenost, rychlé dodání, výběr zboží
VP Avatar autora Věra Pudilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2024
Velká spokojenost. Ochota a rychlé dodání. Již jsem zde nakupovala i před Vánoci.
RM Avatar autora Radka Mašková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2024
Rychlé dodání. GOLDCOCK 10 YO velmi chutná :-)
MB Avatar autora Marcel Brixy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.6.2024
Rychlé dodání, skvěle zabaleno
KT Avatar autora Karel Tomeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.6.2024
Perfektní.
PK Avatar autora Petra Kadeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.6.2024
PM Avatar autora Patrik Minařík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.6.2024
IF Avatar autora Irena Flachsová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2024
Avatar autora Zdeněk Červeň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2024
ML Avatar autora Martin Lamberský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2024
MB Avatar autora Martina Benešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2024
Velmi rychle dodání :)
MV Avatar autora Michal Veréb Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2024
LK Avatar autora Lubor Kotschy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2024
Od objednavky do 24hodin doruceno do vydejniho mista,super

Ovládací prvky výpisu

9014 položek celkem