Anton Kaapl Hruškovice 47% 0,5l

Novinka Vyzkoušeno
Značka: Anton Kaapl
449 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.11.2019

Rodinný lihovar Anton Kaapl je sice úplně nový, ale pálení je v rodině generační záležitost a v rámci pěstitelského pálení má rodina Káplova zkušeností na rozdávání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anton Kaapl Hruškovice 47%

Musíme přiznat, že první várka Hruškovice se povedla. Hooodně se povedla. Krásná ovocná vůně a kulatá chuť bez žádné senzorické chyby. Opravdový skvost.

Nelze než doporučit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hruškovice
Obsah alkoholu (%): 47
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

background

Anton Kaapl (1884 – 1948) založil rodinnou tradici pálení ovocných destilátů. Byl palič, válečný veterán Velké války, starosta obce Jílovice a příslušník jednoho z nejstarších rodů žijící v obci Jílovice (Gilowitz) minimálně od roku 1658.

Rodinný lihovar v Jílovicích vznikl na základě dlouholetých zkušeností s pěstitelským pálením. Pálí na základě neustále inovovaných rodinných receptur a technologických postupů. Ovoce vybírá osobně rodina Káplova u nejlepších evropských sadařů. Nemají nekonečné vlastní sady a nechtějí je předstírat. Zralé destiláty ředí měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve.

Vybrané ovoce, pečlivě řízený proces kvašení, několikastupňová destilace a stárnutí alkoholu. Pro mlsné jazyky výjimečná dobrota.