Galli Jablkovice z dubového sudu 40% 0,5l

649 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Vůně láká svěžím jablkem. Destilát ovšem tak svěží není. Vždyť zrál několik měsíců v dubovém sudu, který pálenku doplnil o další chuťové vrstvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jablkovice z dubového sudu 40%

Tato sudová jablkovice je vyrobena z odrůdy Spartan. V čiré podobě se extrémně povedla. Tato vyzrálejší sestra, která několik měsíců zrála v dubovém sudu, získala nejen zlatavou barvu, ale i nezaměnitelně jemnou chuť a vůni po dubovém dřevě. Tak akorát, aby dřevo nepřehlušilo krásnou jablečnou chuť.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jablkovice
Druh Jablkovice: Sudové jablkovice (Kalvádos), Jednoodrůdové
Obsah alkoholu (%): 40
Obsah balení (l): 0,5
Region: Ústecký kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

galli-cover

GALLI DISTILLERY je rodinná firma založená roku 2019. Navazuje na 15-ti letou tradici pěstitelského pálení v Dolním Podluží v Lužických horách. Lužické hory lze právem nazývat rájem pro milovníky panenské přírody a klidu. A právě sílu přírody se snaží vkládat do své produkce. Všechny výrobky jsou 100% přírodní.

Ovocné destiláty vznikají v moderním jednokotlovém měděném destilačním systému o objemu 300 litrů s třístupňovou rektifikační kolonou. Před stočením do lahví destiláty přirozeně zrají několik měsíců v nerezových nádržích, aby jejich chuť a vůně vynikly v celém jejich rozsahu. 

Věříme, že vás Lužické dobroty z Galli Distillery budou bavit stejně jako nás.