Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 9123 hodnocení
5
9006x
4
62x
3
13x
2
14x
1
28x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
rychle vyrizeni objednavky
LE Avatar autora Lenka Elisová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Vše na 100% , rychlé doručení
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
D Avatar autora Daniela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Rychlé vyřízení objednávky. Vše bez problémů.
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Skvělá
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Vše ok
MV Avatar autora Martina Velíšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Avatar autora Roman Čapka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
AV Avatar autora Aleš Vosyka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Kam se hrabe Bittner
Avatar autora Daniel Áč Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Jsem nadšený
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Rychlé dodání, velmi pěkné balení
KH Avatar autora KAREL HERBRICH Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
V Avatar autora Václav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2021
Výborná kvalita 100% doporučuji

Ovládací prvky výpisu

9132 položek celkem