Radlík Ořechový likér ve vínovici 30% 0,5l

579 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Napsat o tomto produktu, že jde o ořechovku je trošku "understatement". Jasně, ona to ořechovka je. Ale je to taky mnohem víc než "pouhá" ořechovka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ořechový likér ve vínovici 30%

Když máte vínovici, která vítězí v každém koštu kolem kterého projde, dá přeci rozum, že s ji budete podávat přesně tak, jak je. Anebo taky ne. Můžete ji použít jako základ likéru, které pak bude silně převyšovat celou svou kategorii.

To je cesta, kterou zvolili v Palírně Radlík. 

Toto není běžná ořechovka. Toto je ořechová mana.

Radlík Ořechový likér ve vínovici 30% 0,5l

Spirits Selection by CMB

Nose: Open and intriguing nose, blending aromas of wine, berry fruits and spices. Notes of eucalyptus, citrus fruits, orange peel, liquorice, cinnamon and nuts, with balsamic undertones.

Palate: Supple attack, very fine aromatic complexity and good volume on the palate, with clear citrus acidity. Long finish of sweet spices, with no heaviness at all. A well achieved combination of contrasting flavours.

Overall Impression: A product with a strong personality and remarkable complexity, it stands out for its persistence and the great balance between the acidity of the citrus and sweet spices, creating a lively sensation all along.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechové likéry
Obsah alkoholu (%): 30
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj

Recenze

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MF Avatar autora | 13.7.2024
Mana mezi ořechovicemi, jenom se obávám, že ten půllitr dlouho nevydrží.
5
MC Avatar autora | 9.7.2024
Velmi dobré pití.
5
PB Avatar autora | 13.5.2024
Naprosto úžasné, že začátku výborná chuť vínovice s pozdějším pohlazením vlašských ořechů, super
5
JP Avatar autora | 12.3.2024
Hodně lahodný piti
5
MF Avatar autora | 8.11.2023
Pohlazení po duši :-) TOP!!!!!
5
K Avatar autora | 6.12.2021
Jemné, jak dětská prdelka. Ovocná vůně lehce mate. Hroznově ovocná chuť totiž bleskově přechází v ořechově hutnou, hořkosladkou dobrotu, kterou ještě protáhne koření (troufnu si uhádnout skořici a hřebíček, ale bude tam toho víc). Skvělé!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

background

V roce 1998 vznikla jedna z prvních pěstitelských pálenic ve Středočeském kraji. Pěkně poctivě na dvoukotlové měděné aparatuře tu dodnes destilují pro pěstitele ze širokého okolí.

Mimo pěstitelské pálení se věnují tvorbě vlastních autorských destilátů. Produkce autorských destilátu není o množství. Obvykle jde o limitované série destilátů, které pouští do světa pouze, když jsou na ně hrdí.

Řízené kvašení, pomalé pálení na klasické dvoukotlové měděné aparatuře, řemeslný a osobní přístup je kombinován s moderními postupy a inovacemi. Misí lihovaru je posouvat ovocné pálenky mezi prestižní ušlechtilé destiláty.