Radlík Ořechový likér ve vínovici 30% 0,5l

699 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Napsat o tomto produktu, že jde o ořechovku je trošku "understatement". Jasně, ona to ořechovka je. Ale je to taky mnohem víc než "pouhá" ořechovka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ořechový likér ve vínovici 30%

Když máte vínovici, která vítězí v každém koštu kolem kterého projde, dá přeci rozum, že s ji budete podávat přesně tak, jak je. Anebo taky ne.

Základem tohoto likéru je přesně ta Sáblíková mezi vínovicemi. Do ní se v roce 2018 uložili mléčně zralé ořechy a koření. Neutekly ani 3 roky a můžete ji mít na stole. Tedy bude ji tam mít jen hrstka vyvolených. Vzniklo lehce přes 100 lahví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechové likéry
Obsah alkoholu (%): 30
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 6.12.2021
Jemné, jak dětská prdelka. Ovocná vůně lehce mate. Hroznově ovocná chuť totiž bleskově přechází v ořechově hutnou, hořkosladkou dobrotu, kterou ještě protáhne koření (troufnu si uhádnout skořici a hřebíček, ale bude tam toho víc). Skvělé!

background

V roce 1998 vznikla jedna z prvních pěstitelských pálenic ve Středočeském kraji. Pěkně poctivě na dvoukotlové měděné aparatuře tu dodnes destilují pro pěstitele ze širokého okolí.

Mimo pěstitelské pálení se věnují tvorbě vlastních autorských destilátů. Produkce autorských destilátu není o množství. Obvykle jde o limitované série destilátů, které pouští do světa pouze, když jsou na ně hrdí.

Řízené kvašení, pomalé pálení na klasické dvoukotlové měděné aparatuře, řemeslný a osobní přístup je kombinován s moderními postupy a inovacemi. Misí lihovaru je posouvat ovocné pálenky mezi prestižní ušlechtilé destiláty.