Radlík Ořechový likér ve vínovici 30% 0,5l

549 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2023

Napsat o tomto produktu, že jde o ořechovku je trošku "understatement". Jasně, ona to ořechovka je. Ale je to taky mnohem víc než "pouhá" ořechovka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ořechový likér ve vínovici 30%

Když máte vínovici, která vítězí v každém koštu kolem kterého projde, dá přeci rozum, že s ji budete podávat přesně tak, jak je. Anebo taky ne. Můžete ji použít jako základ likéru, které pak bude silně převyšovat celou svou kategorii.

To je cesta, kterou zvolili v Palírně Radlík. 

Toto není běžná ořechovka. Toto je ořechová mana.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechové likéry
Obsah alkoholu (%): 30
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj

Recenze

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 6.12.2021
Jemné, jak dětská prdelka. Ovocná vůně lehce mate. Hroznově ovocná chuť totiž bleskově přechází v ořechově hutnou, hořkosladkou dobrotu, kterou ještě protáhne koření (troufnu si uhádnout skořici a hřebíček, ale bude tam toho víc). Skvělé!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

background

V roce 1998 vznikla jedna z prvních pěstitelských pálenic ve Středočeském kraji. Pěkně poctivě na dvoukotlové měděné aparatuře tu dodnes destilují pro pěstitele ze širokého okolí.

Mimo pěstitelské pálení se věnují tvorbě vlastních autorských destilátů. Produkce autorských destilátu není o množství. Obvykle jde o limitované série destilátů, které pouští do světa pouze, když jsou na ně hrdí.

Řízené kvašení, pomalé pálení na klasické dvoukotlové měděné aparatuře, řemeslný a osobní přístup je kombinován s moderními postupy a inovacemi. Misí lihovaru je posouvat ovocné pálenky mezi prestižní ušlechtilé destiláty.