Galli Hruškovice z dubového sudu 40% 0,5l

649 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.3.2026
Možnosti doručení

Dvě odrůdy hrušek (Konference a Bohemica) společně prokvasili, prošli destilací a poté odpočinuli několik měsíců v sudu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Galli Hruškovice z dubového sudu 40%

Hruškovice Galli je vyrobena ze dvou odrůd hrušek Konference a Bohemica. Zdrojem plodů pro tento destilát byla Polabská nížina na Litoměřicku. Hrušky se ručně odstopkovali, podrtili, nechali řádně prokvasit a výsledkem byl čistý jemný hruškový destilát. Ten se na několik měsíců uzavřel do nového dubového sudu, který jí dal nezaměnitelnou jemnou chuť a vůni po dubovém sudu a zbarvil ji do zlatavé barvy.

Vůně má lehké medové tóny, v chuti je výrazně cítit vliv nového sudu.

Od 13.5.2020 je GALLI HRUŠKOVICE držitelem značky ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty
EAN: 809555082727
Obsah alkoholu (%): 40
Obsah balení (l): 0,5
Region: Ústecký kraj
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Výpis hodnocení

5
DH Avatar autora | 21.11.2025
Naprosto skvělá hruškovice. Jemná, sladká, voňavá.
5
JF Avatar autora | 7.4.2021
Krásný dárek a chuťově vynikající :-)
5
Avatar autora | 24.3.2021
Vynikající, skutečná lahůdka!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

GALLI DISTILLERY
 

GALLI DISTILLERY

GALLI DISTILLERY je rodinná firma založená roku 2019. Navazuje na 15ti letou tradici pěstitelského pálení v Dolním Podluží v Lužických horách. Lužické hory lze právem nazývat rájem pro milovníky panenské přírody a klidu. A právě sílu přírody se snaží vkládat do své produkce. Všechny výrobky jsou 100% přírodní.

Ovocné destiláty vznikají v moderním jednokotlovém měděném destilačním systému o objemu 300 litrů s třístupňovou rektifikační kolonou. Před stočením do lahví destiláty přirozeně zrají několik měsíců v nerezových nádržích, aby jejich chuť a vůně vynikly v celém jejich rozsahu.

Věříme, že vás Lužické dobroty z Galli Distillery budou bavit stejně jako nás.

Zdeněk Kohout

Zdeněk a Radka Kohoutovi a jejich rodinná palírna

Řemeslný rodinný lihovar navazuje na 15-ti letou tradici pěstitelského pálení v Dolním Podluží v Lužických horách. Cesta GALLI DISTILLERY není jednoduchá, ale určitě přinese úspěch nejen palírně samotné, ale rodnému kraji rodiny Kohoutových.

Lokální zaměření

Rozvoj regionu

Tam kde to jde, tak se palírna maximálně snaží spolupracovat s českými a hlavně regionálními dodavateli. Ovoce pro ovocné destiláty palírna nakupuje primárně od Českých pěstitelů z Děčínska, Litoměřicka, Českolipska, okolí Slaného. Snaží se rozvíjet region a jeho blízké okolí.

Pusťte si video o palírně