Radlík Wilma 43% 0,5l

799 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Nechte se přivinout do náruče omamné vůně hrušek odrůdy williams s něžným dotekem maliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radlík Wilma 43%

Představte si hrušky dozrávající v podhůří Alp, na které od řeky Pád fouká teplý vánek. Přesně v takové prostředí dozrály hrušky, které jsou základem hruškovice propletené ve svůdném blendu s ryzí českou malinou. Tedy malinovicí z ryzích českých malin.

Decentní a přesto výrazná. Vkusná a přesto extravagantní.

Taková je Wilma. Nová pálenka z Palírny Radlík. Palírny roku 2022.


„Chtěli jsme zkusit, jak spolu budou jednotlivé ovocné destiláty reagovat. Udělat kombinaci, která bude harmonická a jednotlivé složky se budou obohacovat, ne překřikovat. A vyšly nám z toho tři kombinace: maliny s vínem, hrušky Williams a maliny a ananas s dulou (tedy kdoulí). Vyšlo to krásně, protože názvy ovoce pak pojmenovaly samotné pálenky.“

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné destiláty
Obsah alkoholu (%): 43
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

background

V roce 1998 vznikla jedna z prvních pěstitelských pálenic ve Středočeském kraji. Pěkně poctivě na dvoukotlové měděné aparatuře tu dodnes destilují pro pěstitele ze širokého okolí.

Mimo pěstitelské pálení se věnují tvorbě vlastních autorských destilátů. Produkce autorských destilátu není o množství. Obvykle jde o limitované série destilátů, které pouští do světa pouze, když jsou na ně hrdí.

Řízené kvašení, pomalé pálení na klasické dvoukotlové měděné aparatuře, řemeslný a osobní přístup je kombinován s moderními postupy a inovacemi. Misí lihovaru je posouvat ovocné pálenky mezi prestižní ušlechtilé destiláty.