Radlík Malvína 43% 0,5l

Kuba doporučuje Limitka
799 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Nechte se hýčkat Malvínou. Svůdným blendem malinovice s vínovicí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radlík Malvína 43%

Rendezvous s Malvínou vás pohltí. Malvína je extravagantní slečna z pařížské kavárny, snoubí v sobě eleganci vínovice a vášeň malinovice.

Plná chuť, ve které výrazně přebírá otěže chuťového tance právě vášnivá malina. Vínovice je nosnou strukturou, ve které se malinovice rozvíjí do nádherných poloh.


„Chtěli jsme zkusit, jak spolu budou jednotlivé ovocné destiláty reagovat. Udělat kombinaci, která bude harmonická a jednotlivé složky se budou obohacovat, ne překřikovat. A vyšly nám z toho tři kombinace: maliny s vínem, hrušky Williams a maliny a ananas s dulou (tedy kdoulí). Vyšlo to krásně, protože názvy ovoce pak pojmenovaly samotné pálenky.“

Doplňkové parametry

Kategorie: Exotické destiláty
Obsah alkoholu (%): 43
Obsah balení (l): 0,5
Region: Středočeský kraj
Výrazně aromatické destiláty: Ano

Košt

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 2.9.2023
Malinovice s Vínovicí. Malvína. Přiznám se, že bych normálně tenhle nápoj nekoupil... ale moje oblíbená postava z jedné fantasy se jmenuje Malvína = proto sem to koupil. A jsem spokojen! Výtečná chuť!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

background

V roce 1998 vznikla jedna z prvních pěstitelských pálenic ve Středočeském kraji. Pěkně poctivě na dvoukotlové měděné aparatuře tu dodnes destilují pro pěstitele ze širokého okolí.

Mimo pěstitelské pálení se věnují tvorbě vlastních autorských destilátů. Produkce autorských destilátu není o množství. Obvykle jde o limitované série destilátů, které pouští do světa pouze, když jsou na ně hrdí.

Řízené kvašení, pomalé pálení na klasické dvoukotlové měděné aparatuře, řemeslný a osobní přístup je kombinován s moderními postupy a inovacemi. Misí lihovaru je posouvat ovocné pálenky mezi prestižní ušlechtilé destiláty.