Ullersdorf Slivovice 52% 0,5l

549 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Jednodruhová slivovice z nejsladší odrůdy Čačanská rodná. Většina slivovic kombinuje několik druhů švestek. Tato je jedinečná použitím nejsladší odrůdy s menšími plody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slivovice 52%

Tradiční jednodruhová slivovice z odrůdy Čačanská rodná. Využívají se pouze švestky z podhůří jesenických hor. Švestky jsou podrceny a kvašeny za stálé, nízké teploty, aby se vytvořilo co nejintenzivnější aroma.

Než se destilát dostane k zákazníkovi, musí minimálně rok zestárnout. Slivovice Ullesdorf má příjemnou chuť po ovoci a navinulý jádrový buket typický pro tento druh kořalky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Slivovice
Kvašeno a destilováno: S peckou
Obsah alkoholu (%): 52
Obsah balení (l): 0,5
Region: Olomoucký kraj
5
8x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 21.1.2023
Velmi jemna
5
MB Avatar autora | 4.10.2021
super chuť, jemný, používám k vytvoření tinktury :)
5
KH Avatar autora | 14.3.2021
Takhle má chutnat slivovice
5
ID Avatar autora | 7.10.2020
spokojen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ullersdorf

Likérka a destilerie Ullersdorf je lokálním patriotem. V produkci se zaměřují na produkci, pro kterou mají v Podesní ideální podmínky.

Velké jméno si udělali pálenkou z jeřabin, která byla v jesenických luzích a hájích vždy doma. Klasikou jsou destiláty ze švestek a jablek. Pro jazyky vybíravých pijáků je k dispozici jemnější chuť pálenek odleželých v dubových sudech. Mimo produkci ovocných destilátů se v Ullersdorfu vrhli na rozvoj likérnictví v ČR. V naší nabídce můžete ochutnat jejich hutnou, temnou ořechovku nebo sladký klášterní likér Schönberg.

Ullersdorf pálí své likéry i destiláty v prostorách tzv. Maršíkovského mlýna u Velkých Losin. Jedná se o jeden z nejstarších mlýnů v Podesní. První zmínky o něm se vážou k roku 1584. Srdcem výroby jsou kamenné sklepy tohoto více jak 400 let starého mlýna. Ochutnáváte tak nejen budoucí legendu, ale zároveň i kus historie.