Zlatá Pivovice (Bourbon) Svach 50% 0,5l

649 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

České pivo, tedy vlastně česká pivovice a americký bourbon. Co toto udělá?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatá Pivovice (Bourbon) Svach 50% 

Výroba pálenky podobná whisky. Ovšem z pivovarských sladů, kvasnic a navíc s dávkou chmele. Dvojitá destilace na kotlíku dává vyniknout mohutnému, ovocem provoněnému destilátu. Takovému, pro který je staření více než vhodné!

Pivovice zrála v sudu po americkém bourbonu - Four Roses.

logo-palenka-roku-3
  • 96,0 | 100 b
new make

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní pálenky
Druh pálenky: Ostatní sudová pálenka
Obsah alkoholu (%): 50,6
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj
Typ sudu: Americký bourbon - Four Roses
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 17.12.2023
Velké zklamání, je cítit jen samé dřevo, chuť piva se vytratila, ten kdo má rád whisku , tak ocení. Pivní pálenka od Bernarda z roku 2021, byla v téhle skupině pivních pálenek úplná špička, když se jen přivonělo, bylo to jak zakousnout do čerstvého chleba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka, vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.