Zlatá Višňovice Svach 50% 0,5l

649 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Lehkou kyselinkou navinulá chuť višní je po spojení se sudy po Old Well whisky doplnila o sladké marcipánové tóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatá Višňovice Svach 50%

Na višňovici byly použity sudy z amerického bílého dubu, kde zrála Old Well whisky. Kombinace marcipánových tónů dřeva a nakyslích višní dávají vzniknout mimořádnému destilátu, ke kterému se budete chtít vracet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Višňovice
Druh pálenky: Ostatní sudová pálenka
Obsah alkoholu (%): 50
Obsah balení (l): 0,5
Region: Jihočeský kraj
Výrazně aromatické destiláty: Ano
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 10.11.2022
Co se viˇšnovic týče tak určitě jedna z lepších, zejména mě bavilo, že sud tomu dodal příjemný další rozměr. Doporučuji ochutnat!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

svach_cover

Destilérka Svach, chcete-li Svachovka, vznikla na základech Svachova dvora. Vedle rybníku Glokáče, v lesnatém meandru řeky Vltavy, pod horou Kleť, kousek od Českého Krumlova jsou ohrady s ovcemi, jedna stará studna a několik manufaktur. 

Ony „manufaktury” jsou pivovar Glokner, čokoládovna Duetino a především destilérka Svach, ve které vzniká produkce ovocných destilátů, likérů a také jedinečné české whisky. V destilérce se silně dbá na hlídanou a řízenou fermentaci kvasu probíhající v nerezových kvasných tancích.

Pro pálení ovocných destilátů a zároveň whisky je technicky uzpůsobená destilační kolona i dóm lihových par. Kvalita destilace je postavena na důkladné kontrole celého procesu.